м.Одеса, ж/м Совіньон 2, вул.Центральна 21

(093) 768-16-88 Lifecell
(097) 87-68-168 Kyivstar

конференц сервіс

Готель «КАПРІ» радий запропонувати Вам наш Конференц-зал для проведення конференцій, нарад, семінарів, тренінгів, презентацій, майстер-класів та інших заходів!

Конференц-зал розрахований на 60 посадочних місць і оснащений доступом до мережі Інтернет (Wi-Fi), LCD-телевізором. Для організації конференцій пропонуємо також супутнє обладнання (мультимедійний проектор, фліпчарти, екран, мікрофон, плазмовий телевізор, і т.д.).

Зал має повну шумоізоляцію, сцену і хорошу систему кондиціонування повітря. Хороше оформлення, лаконічний дизайн і спокійна колірна гамма повною мірою гарантують комфорт гостям, а відповідно і плідну роботу.

Співробітники готелю будуть контролювати кожну деталь під час проведення конференції. Ваших гостей зустрінуть і допоможуть розміститися в готелі, забезпечать своєчасну подачу транспорту.

Вам не доведеться турбуватися про роботу демонстраційного обладнання або сервіровку кава-брейку і банкетів - все буде скориговано і реалізовано у відповідність із замовленням. Гостям надаються послуги паркінгу, який знаходиться під охороною.

Відповідно до побажань клієнтів організовуються кава-брейк, фуршет або бізнес-ланч для учасників ділових заходів.

Оренда конференц залу без обладнання - 450,00 грн / год

Ануляція заброньованих послуг без штрафних санкцій можлива не пізніше 3 діб до дати проведення заходу. У разі несвоєчасної ануляції Замовник виплачує Готелю неустойку в розмірі 50% від загальної вартості замовлених послуг.

З питань бронювання звертайтеся до адміністраторів готелю «КАПРІ»: +38 (093) 768 16 88